1

VrPark17

The Unreal VR w Park17 to portal pomiędzy światem rzeczywistym, a wirtualnym. Rozrywka w salonie wirtualnej rzeczywistości to nowy wymiar zabawy, angażującej zmysły i ciało. To nie kolejny zwykły salon gier, to możliwość realnej obecności w nierealnym świecie, doświadczeń i podroży z naszych marzeń i snów z pełnymi odczuciami realności, edukacja przez przyjemność odkrywania, poznawanie sztuki od wewnątrz czy przeżycia dostarczające sporą dawkę adrenaliny.

The Unreal VR jest wyjątkowym punktem na mapie Bydgoszczy oraz województwa Kujawsko-Pomorskiego i ciekawą alternatywą do spędzania czasu wolnego. Osiem stanowisk wyposażonych w najmocniejszy i najnowocześniejszy sprzęt VR dla pełnych i niesamowitych doznań. Ponad 70 tytułów do wyboru – filmy, doświadczenia, gry jednoosobowe i wspólne rozgrywki nawet dla 4 osób!

Przeżyj lot statkiem kosmicznym, poczuj się jak kierowca Formuły 1, stań oko w oko z dinozaurem, wydostań się z nawiedzonego domu, zwiedź Czarnobyl, przenieś się na pole bitwy – to tylko niektóre propozycje w naszej ofercie. W naszym salonie mamy coś dla każdego, niezależnie od wieku i upodobań.
Z jednego miejsca jesteśmy w stanie przenieść Was gdziekolwiek sobie wymarzycie.
Gwarantujemy niezapomniane przeżycia! Doświadczaj, oglądaj, graj, baw się! Przyjdź – poznaj świat wirtualnej rzeczywistości!
Make it real! – tylko z The Unreal VR, tylko w Park17

Cennik:
Promocyjne bilety dla klientów Park17 (wymagany wykupiony bilet wstępu do Park17)- 30 minut 15 PLN, 60 minut 24 PLN
Bilety VR- 30 minut 25 PLN, 60 minut 39 PLN
Bezpłatne rezerwacje miejsc.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress