1

O nas

WITAMY W PARK’u 17

Dla kogo tu jesteśmy?

Dla mamy z dziećmi, która nie chce spędzać przedpołudnia w centrum handlowym. Dla ucznia, któremu nogi cierpną od siedzenia w ławce. Dla studenta, który stale szuka nowych wrażeń. Dla zabieganego menadżera, z którego miejska bieganina wysysa energię.

Słowem, dla każdego, kto potrzebuje solidnego zastrzyku energii i radości – powstał Park17 – wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy. Prawie 3000 m2 rewelacyjnej zabawy.

Dlaczego warto zabrać kumpli, dzieci, mamę lub brata i do nas wyskoczyć?

Bo mamy swoją receptę na dobrą zabawę – wystarczy spojrzeć na świat INACZEJ. Zrobić coś nowego – dla odmiany. I koniecznie podzielić się z kimś radością. Żeby się dobrze bawić, nie musisz stawać na głowie ani robić potrójnego salta w tył. Ale możesz

U nas wiek nie ma znaczenia!

Liczy się tylko

pozytywna energia i dobra zabawa!

Zebraliśmy zgraną ekipę pełnych pasji młodych ludzi – naszych instruktorów i animatorów. Zgromadziliśmy w jednym miejscu, w centrum miasta, mnóstwo atrakcji, które wyzwalają z naszych gości endorfiny jak bąbelki ze wstrząśniętej puszki coli. Teraz twój ruch. Zabierz kogoś, komu przyda się dawka pozytywnej energii i wpadaj. Nie szukaj przygód na końcu świata. Znajdziesz je tuż obok, w Twoim mieście.

Co przygotowaliśmy? Poza fantastyczną zabawą na trampolinach będziecie mogli poćwiczyć akrobacje lądując w miękkim basenie z gąbkami, zdobywać umiejętności na ściance wspinaczkowej czy też zagrać ze znajomymi na dodgeball area, czyli naszego ulubionego zbijaka. Laserowa strefa umożliwi wyzwanie rodem z filmu w laserowym labiryncie, a apokaliptyczna sceneria areny  laserowego paintballa zagwarantuje niezapomniane chwilę w dobrym towarzystwie.

 

Na najmłodszych czeka szereg atrakcji…
Jedną  z nich jest małpi gaj. A o reszcie napiszemy wkrótce.
W naszej ofercie znajdziecie również zajęcia tematyczne takie jak fitness mama, oraz pomysł na atrakcyjną lekcję WF-u.

Koniecznie zapoznajcie się z naszą propozycją w poszczególnych zakładkach, a jeśli macie pytania zapraszamy do kontaktu.
Spotkajmy się w PARKU17!)