1

Escape Room „W krainie czarów”

Jak co noc kładziecie się spać we własnych łóżkach. Nagle przebudzacie się w jakimś dziwnym miejscu i ku waszemu zdziwieniu nie pamiętacie jak tu trafiliście.

Na początku świat, w którym się znaleźliście, wydaje się przyjazny i magiczny, ale z biegiem czasu zaczynacie odczuwać coraz większy niepokój.

W waszych głowach rodzi się pytanie, czy to sen, czy jawa? Jedno wiecie na pewno, musicie się stąd jak najszybciej wydostać…

Ceny i rezerwacja biletów

Rezerwacji można dokonać na minimum 90 minut przed wyznaczoną godziną!

Zaplanuj urodziny w escape roomie!
Zapytaj nas o szczegóły:

570 17 17 77

Wciągające zagadki

Już możecie wpaść do nas i zatopić w wspaniałej zagadce naszego pokoju W krainie czarów. To Escape Room, w którym tajemnicza sceneria pozwoli Wam rozwiązać wiele nietypowych i magicznych zagadek.

Wspólna zabawa

Escape room daje wiele możliwości współpracy w grupie oraz wśród najbliższych. Będzie trzeba myśleć, zgadywać i przede wszystkim działać razem, aby wydostać się z pełnego magicznych zagadek pokoju.

Zarezerwuj wcześniej

Przygotowaliśmy miejsce, aby w grupie najbliższych Tobie osób bezpiecznie, ciekawie i na wesoło spędzić czas. Warto z wyprzedzeniem zarezerwować termin, aby mieć pewność dostępności pokoju zagadek.

Cennik

Ilość osób od 2 do 4 – 170 zł
kolejna osoba 25 zł, ilość osób maksymalna 6

 

Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać na minimum 90 minut przed wyznaczoną godziną!

Kalendarz


Wybierz dzień i godzinę

Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Pytania/uwagi:

Proszę wpisać kod widoczny na obrazku
security code
wystarczą małe litery:

 

Escaperoom w Park17